RONDABLIKK HYTTER AS
Suljettu 5. huhtikuuta 2025, Asianmukainen hallitus puuttuuRONDABLIKK HYTTER AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Utvikling, utbygging, utleie og drift av fast eiendom, samt det som
står i den forbindelse, og deltakelse i andre virksomheter.
Uyvikling, utbygging, utleie og drift av fast eiendom, samt det som
står i den forbindelse, og deltakelse i andre virksomheter.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- RM
Roar Mauring1961
- Hallituksen puheenjohtaja
- RM
Roar Mauring1961
- Toiminta-aika
- 15 vuotta
- - 28. kesä 2010 – 5. huhti 2025
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 1 968 981
- NOK
- Vuositulos 2020
- 175 266
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 272 807
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RM 1961 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RM 1961 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
SM | Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 968 981 |
Vuositulos yhteensä | 175 266 |
Vastaavat yhteensä | 624 896 |
Velat yhteensä | 352 090 |
Oma pääoma yhteensä | 272 807 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 968 981 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 595 804 |
Liiketulos | 373 177 |
Rahoitustuotot/-kulut | −122 464 |
Tulos ennen veroja | 250 713 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 75 447 |
Vuositulos yhteensä | 175 266 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 126 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 498 896 |
Vastaavat yhteensä | 624 896 |
Lyhytaikainen velka | 352 090 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 352 090 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 172 807 |
Oma pääoma yhteensä | 272 807 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 624 896 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta