ARVID JOHANNESSEN AS
Suljettu 10. heinäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AJ
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 10. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −36 888
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 118 143
- NOK
Viimeksi päivitetty: 24. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AJ | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −36 888 |
Vastaavat yhteensä | 3 145 463 |
Velat yhteensä | 27 320 |
Oma pääoma yhteensä | 3 118 143 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 27 860 |
Liiketulos | −27 860 |
Rahoitustuotot/-kulut | −9 028 |
Tulos ennen veroja | −36 888 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −36 888 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 56 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 089 463 |
Vastaavat yhteensä | 3 145 463 |
Lyhytaikainen velka | 15 000 |
Pitkäaikainen velka | 12 320 |
Velat yhteensä | 27 320 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 3 018 143 |
Oma pääoma yhteensä | 3 118 143 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 145 463 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta