VAKTMESTEREN AS
Toiminnassa
Vaktmestertjenester, sveising, reperasjoner av maskiner og utstyr.
Snørydding. Kjøp og salg av maskiner og utstyr. Stubbefresing.
Traktordrift. Rehabilitering og vedlikehold av bygg.
Vaktmestertjenester, sveising, reperasjoner og kjøp salg av maskiner.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- EB
Erik Bergheim1974
- Hallituksen puheenjohtaja
- MB
Mari Bergheim1975
- Vuosia perustamisesta
- 10 vuotta
- alkaen 9. helmi 2016
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 3 043 125
- NOK
- Vuositulos 2025
- 744 519
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 904 229
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EB 1974 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MB 1975 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
EB 1974 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BE 1974 | - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 6. syys 2024
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
BE 1974 | Tavalliset osakkeet | 30 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 043 125 | 2 594 846 | 2 411 953 | 1 706 040 |
Vuositulos yhteensä | 744 519 | 484 298 | 460 500 | 266 160 |
Vastaavat yhteensä | 3 348 130 | 2 170 542 | 2 282 668 | 1 306 625 |
Velat yhteensä | 2 443 901 | 1 310 832 | 1 907 256 | 841 713 |
Oma pääoma yhteensä | 904 229 | 859 710 | 375 413 | 464 913 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 043 125 | 2 594 846 | 2 411 953 | 1 706 040 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 992 940 | 1 903 387 | 1 774 453 | 1 344 161 |
Liiketulos | 1 050 185 | 691 459 | 637 500 | 361 879 |
Rahoitustuotot/-kulut | −94 459 | −69 717 | −44 535 | −19 853 |
Tulos ennen veroja | 955 726 | 621 742 | 592 965 | 342 026 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 211 207 | 137 444 | 132 465 | 75 866 |
Vuositulos yhteensä | 744 519 | 484 298 | 460 500 | 266 160 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 384 335 | 1 396 328 | 1 590 427 | 794 043 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 963 795 | 774 214 | 692 241 | 512 582 |
Vastaavat yhteensä | 3 348 130 | 2 170 542 | 2 282 668 | 1 306 625 |
Lyhytaikainen velka | 737 343 | 401 325 | 883 304 | 323 904 |
Pitkäaikainen velka | 1 706 558 | 909 507 | 1 023 952 | 517 809 |
Velat yhteensä | 2 443 901 | 1 310 832 | 1 907 256 | 841 713 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 874 229 | 829 710 | 345 413 | 434 913 |
Oma pääoma yhteensä | 904 229 | 859 710 | 375 413 | 464 913 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 348 130 | 2 170 542 | 2 282 668 | 1 306 625 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit