AS BURUM
Suljettu 28. kesäkuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- EH
Erling Holden1927
- Toiminta-aika
- 29 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 28. kesä 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 10 856 778
- NOK
- Vuositulos 2023
- 8 199 327
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 300 000
- NOK
Viimeksi päivitetty: 24. huhti 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EH 1927 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
EH 1963 | Hallituksen jäsen | - |
OT | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 3. huhti 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 10 856 778 | 284 425 |
Vuositulos yhteensä | 8 199 327 | 98 532 |
Vastaavat yhteensä | 12 282 611 | 3 297 259 |
Velat yhteensä | 11 982 611 | 1 513 461 |
Oma pääoma yhteensä | 300 000 | 1 783 797 |
T&T
| Vuosi | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 10 856 778 | 284 425 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 395 693 | 101 251 |
Liiketulos | 10 461 085 | 183 174 |
Rahoitustuotot/-kulut | 30 146 | −53 456 |
Tulos ennen veroja | 10 491 231 | 129 718 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 2 291 904 | 31 186 |
Vuositulos yhteensä | 8 199 327 | 98 532 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 2 428 611 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 12 282 611 | 868 648 |
Vastaavat yhteensä | 12 282 611 | 3 297 259 |
Lyhytaikainen velka | 11 982 611 | 517 747 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 995 714 |
Velat yhteensä | 11 982 611 | 1 513 461 |
Sijoitettu pääoma | 300 000 | 300 000 |
Kertyneet voittovarat | 0 | 1 483 797 |
Oma pääoma yhteensä | 300 000 | 1 783 797 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 12 282 611 | 3 297 259 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta