Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
M

MÅ NEWCO 1 AS929 144 279

Vuokraus
Osakeyhtiö
Ringvegen 104 9018 TROMSØ, Norge

MÅ NEWCO 1 AS

Suljettu 2. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 4. touko 2022 – 2. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−222 579
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
6 983 862
NOK
Viimeksi päivitetty: 12. syys 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 24. kesä 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−222 579
Vastaavat yhteensä
15 337 135
Velat yhteensä
8 353 273
Oma pääoma yhteensä
6 983 862

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
285 358
Liiketulos
−285 358
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−285 358
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−62 779
Vuositulos yhteensä
−222 579

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
15 337 135
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
0
Vastaavat yhteensä
15 337 135
Lyhytaikainen velka
8 353 273
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
8 353 273
Sijoitettu pääoma
6 983 862
Kertyneet voittovarat
0
Oma pääoma yhteensä
6 983 862
Oma pääoma ja velat yhteensä
15 337 135

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta