Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NILSEN & SØN AS992 168 358

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Aanesland Fabrikker AS Tveideveien 11 4760 BIRKELAND, Norge

NILSEN & SØN AS

Suljettu 4. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
15 vuotta
- 11. helmi 2008 – 4. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−21 492
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
−87 699
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. heinä 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−21 492
−43 941
Vastaavat yhteensä
695 701
700 203
Velat yhteensä
783 400
766 410
Oma pääoma yhteensä
−87 699
−66 207

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
21 492
43 941
Liiketulos
−21 492
−43 941
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−21 492
−43 941
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−21 492
−43 941

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
657 165
657 165
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
38 536
43 038
Vastaavat yhteensä
695 701
700 203
Lyhytaikainen velka
2 784
5 794
Pitkäaikainen velka
780 616
760 616
Velat yhteensä
783 400
766 410
Sijoitettu pääoma
2 241 223
2 241 223
Kertyneet voittovarat
−2 328 922
−2 307 430
Oma pääoma yhteensä
−87 699
−66 207
Oma pääoma ja velat yhteensä
695 701
700 203

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta