STEP HOLDING AS
Suljettu 4. toukokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- EW
- Hallituksen puheenjohtaja
- PA
- Toiminta-aika
- 15 vuotta
- - 22. huhti 2008 – 4. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 3
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 694 907
- NOK
- Vuositulos 2022
- −159 752
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 7 027 073
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EW | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PA | Hallituksen puheenjohtaja | - |
CS | Varajäsen | - |
MA | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
R Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 694 907 |
Vuositulos yhteensä | −159 752 |
Vastaavat yhteensä | 7 350 220 |
Velat yhteensä | 323 147 |
Oma pääoma yhteensä | 7 027 073 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 694 907 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 727 957 |
Liiketulos | −33 050 |
Rahoitustuotot/-kulut | −15 344 |
Tulos ennen veroja | −48 394 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 111 358 |
Vuositulos yhteensä | −159 752 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 606 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 744 220 |
Vastaavat yhteensä | 7 350 220 |
Lyhytaikainen velka | 323 147 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 323 147 |
Sijoitettu pääoma | 200 000 |
Kertyneet voittovarat | 6 827 073 |
Oma pääoma yhteensä | 7 027 073 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 350 220 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta