TW ZERO LOOP AS
Toiminnassa
Gjenvinning og material ombruk.
Vi driver med mellomlagring av fyllmasser (gravemasser).
Avainsanat
storagegrain silosgeneral cargofreezerscold roomstank facilities
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- SW
Stian Wilhelmsen1995
- Hallituksen puheenjohtaja
- TW
Tom Wilhelmsen1969
- Vuosia perustamisesta
- 10 vuotta
- alkaen 11. maalis 2016
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2024
- 28 808 190
- NOK
- Vuositulos 2024
- 387 992
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2024
- 1 000 000
- NOK
Viimeksi päivitetty: 11. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SW 1995 | Managing Director/CEO | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TW 1969 | Chairman | 100 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Auditor | - | |
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TW 1969 | Chairman | 100 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 27. joulu 2025
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 000 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2024: NOK 2 121 409Liiketulos 2024: NOK −2 595 335Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 28 808 190 | 27 558 321 | 26 367 521 | 21 580 767 |
Vuositulos yhteensä | 387 992 | 48 147 | 1 018 268 | 373 655 |
Vastaavat yhteensä | 6 366 721 | 7 094 904 | 7 501 795 | 4 656 267 |
Velat yhteensä | 5 366 721 | 6 060 166 | 6 392 040 | 3 565 564 |
Oma pääoma yhteensä | 1 000 000 | 1 034 738 | 1 109 755 | 1 090 702 |
T&T
| Vuosi | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 28 808 190 | 27 558 321 | 26 367 521 | 21 580 767 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 28 262 616 | 27 460 339 | 25 021 319 | 21 095 999 |
Liiketulos | 545 573 | 97 981 | 1 346 202 | 484 768 |
Rahoitustuotot/-kulut | −48 147 | −36 254 | −40 637 | −5 722 |
Tulos ennen veroja | 497 426 | 61 727 | 1 305 565 | 479 045 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 109 434 | 13 580 | 287 297 | 105 390 |
Vuositulos yhteensä | 387 992 | 48 147 | 1 018 268 | 373 655 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 717 573 | 953 111 | 2 551 186 | 490 678 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 5 649 148 | 6 141 793 | 4 950 609 | 4 165 589 |
Vastaavat yhteensä | 6 366 721 | 7 094 904 | 7 501 795 | 4 656 267 |
Lyhytaikainen velka | 5 001 484 | 5 623 039 | 5 552 448 | 3 537 733 |
Pitkäaikainen velka | 365 237 | 437 127 | 839 593 | 27 831 |
Velat yhteensä | 5 366 721 | 6 060 166 | 6 392 040 | 3 565 564 |
Sijoitettu pääoma | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 |
Kertyneet voittovarat | 0 | 34 738 | 109 755 | 90 702 |
Oma pääoma yhteensä | 1 000 000 | 1 034 738 | 1 109 755 | 1 090 702 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 366 721 | 7 094 904 | 7 501 795 | 4 656 267 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
H
Pääasiallinen toimiala-alue
Transportation and storage
52
Toiminta
Warehousing and support activities for transportation
52.1
Pääasiallinen toimialaryhmä
Warehousing and storage
52.10
Teollisuusryhmä
Warehousing and storage
52.100
Teollisuusryhmä
Warehousing and storage