NORWAY BUSINESS CENTRE NO 15 AS
Suljettu 20. syyskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LA
Lynsey Ann Blair1978
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 31. elo 2017 – 20. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 14 992 048
- NOK
- Vuositulos 2021
- −10 132 581
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −5 595 355
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LA 1978 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 14 992 048 |
Vuositulos yhteensä | −10 132 581 |
Vastaavat yhteensä | 9 372 822 |
Velat yhteensä | 14 968 177 |
Oma pääoma yhteensä | −5 595 355 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 14 992 048 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 25 123 417 |
Liiketulos | −10 131 369 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 212 |
Tulos ennen veroja | −10 132 581 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −10 132 581 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 7 794 304 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 578 518 |
Vastaavat yhteensä | 9 372 822 |
Lyhytaikainen velka | 14 878 177 |
Pitkäaikainen velka | 90 000 |
Velat yhteensä | 14 968 177 |
Sijoitettu pääoma | 25 827 734 |
Kertyneet voittovarat | −31 423 089 |
Oma pääoma yhteensä | −5 595 355 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 9 372 822 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta