Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

ARKADEN EIENDOM AS977 540 690

Vuokraus
Osakeyhtiö
Reinslettveien 48 8009 BODØ, Norge

ARKADEN EIENDOM AS

Suljettu 13. heinäkuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
26 vuotta
- 20. touko 1997 – 13. heinä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
4

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
1 896 155
NOK
Vuositulos 2021
477 153
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
1 316 021
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 896 155
Vuositulos yhteensä
477 153
Vastaavat yhteensä
2 508 591
Velat yhteensä
1 192 571
Oma pääoma yhteensä
1 316 021

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 896 155
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 395 286
Liiketulos
500 869
Rahoitustuotot/-kulut
12 362
Tulos ennen veroja
513 231
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
36 078
Vuositulos yhteensä
477 153

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
384 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
2 124 591
Vastaavat yhteensä
2 508 591
Lyhytaikainen velka
692 571
Pitkäaikainen velka
500 000
Velat yhteensä
1 192 571
Sijoitettu pääoma
1 260 000
Kertyneet voittovarat
56 021
Oma pääoma yhteensä
1 316 021
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 508 591

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta