BREDTVEDTVEIEN 2B AS
Suljettu 11. toukokuuta 2023
Hjem | Munkenes Forvaltning
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- EA
Espen Aubert1977
- Toiminta-aika
- 18 vuotta
- - 25. elo 2005 – 11. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 2 294 668
- NOK
- Vuositulos 2022
- 675 080
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 9 461 698
- NOK
Viimeksi päivitetty: 15. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EA 1977 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
ØE | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 294 668 |
Vuositulos yhteensä | 675 080 |
Vastaavat yhteensä | 17 291 295 |
Velat yhteensä | 7 829 597 |
Oma pääoma yhteensä | 9 461 698 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 294 668 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 852 670 |
Liiketulos | 441 997 |
Rahoitustuotot/-kulut | 423 491 |
Tulos ennen veroja | 865 488 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 190 408 |
Vuositulos yhteensä | 675 080 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 16 525 899 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 765 396 |
Vastaavat yhteensä | 17 291 295 |
Lyhytaikainen velka | 147 899 |
Pitkäaikainen velka | 7 681 698 |
Velat yhteensä | 7 829 597 |
Sijoitettu pääoma | 9 461 698 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 9 461 698 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 17 291 295 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta