Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
P

PROFESSOR BIRKELANDSVEI 27 ANS945 048 514

Vuokraus
Avoin yhtiö yhteisvastuulla
Vestre vei 33 1397 NESØYA, Norge

PROFESSOR BIRKELANDSVEI 27 ANS

Suljettu 20. lokakuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
28 vuotta
- 19. helmi 1995 – 20. loka 2023
Tyyppi
Avoin yhtiö yhteisvastuulla
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
13 998 369
NOK
Vuositulos 2022
7 412 585
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
23 314 496
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. kesä 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
A
AABERG EIENDOM AS
Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu)-
S
ST. OLAVS PLASS 3 AS
Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu)-

Muut

NimiRooliOsakkeet
G
GRANT THORNTON REVISJON AS
Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. kesä 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
13 998 369
Vuositulos yhteensä
7 412 585
Vastaavat yhteensä
24 693 022
Velat yhteensä
1 378 526
Oma pääoma yhteensä
23 314 496

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
13 998 369
Liiketoiminnan kulut yhteensä
6 968 306
Liiketulos
7 030 064
Rahoitustuotot/-kulut
382 522
Tulos ennen veroja
7 412 585
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
7 412 585

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
22 937 711
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 755 311
Vastaavat yhteensä
24 693 022
Lyhytaikainen velka
1 378 526
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
1 378 526
Sijoitettu pääoma
0
Kertyneet voittovarat
23 314 496
Oma pääoma yhteensä
23 314 496
Oma pääoma ja velat yhteensä
24 693 022

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta