HVERVENMOVEIEN EIENDOM VIII AS
Suljettu 27. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- NK
- Toiminta-aika
- 12 vuotta
- - 11. loka 2011 – 27. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 401 840
- NOK
- Vuositulos 2022
- 115 065
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 117 662
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
NK | Hallituksen puheenjohtaja | - |
MP 1975 | Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 401 840 |
Vuositulos yhteensä | 115 065 |
Vastaavat yhteensä | 14 733 042 |
Velat yhteensä | 12 615 381 |
Oma pääoma yhteensä | 2 117 662 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 401 840 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 021 594 |
Liiketulos | 380 246 |
Rahoitustuotot/-kulut | −232 665 |
Tulos ennen veroja | 147 581 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 32 516 |
Vuositulos yhteensä | 115 065 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 13 706 271 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 026 771 |
Vastaavat yhteensä | 14 733 042 |
Lyhytaikainen velka | 384 188 |
Pitkäaikainen velka | 12 231 193 |
Velat yhteensä | 12 615 381 |
Sijoitettu pääoma | 1 635 374 |
Kertyneet voittovarat | 482 288 |
Oma pääoma yhteensä | 2 117 662 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 14 733 042 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta