Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HASLUM INDUSTRI AS922 331 162

Vuokraus
Osakeyhtiö
Strandveien 17 1366 LYSAKER, Norge

HASLUM INDUSTRI AS

Suljettu 3. kesäkuuta 2024

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
29 vuotta
- 19. helmi 1995 – 3. kesä 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
2 350 251
NOK
Vuositulos 2022
1 168 326
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
504 108
NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 16. tammi 2024

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
2 350 251
Vuositulos yhteensä
1 168 326
Vastaavat yhteensä
4 963 685
Velat yhteensä
4 459 576
Oma pääoma yhteensä
504 108

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
2 350 251
Liiketoiminnan kulut yhteensä
929 014
Liiketulos
1 421 237
Rahoitustuotot/-kulut
55 912
Tulos ennen veroja
1 477 149
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
308 823
Vuositulos yhteensä
1 168 326

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
159 431
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
4 804 253
Vastaavat yhteensä
4 963 685
Lyhytaikainen velka
4 453 906
Pitkäaikainen velka
5 670
Velat yhteensä
4 459 576
Sijoitettu pääoma
188 000
Kertyneet voittovarat
316 108
Oma pääoma yhteensä
504 108
Oma pääoma ja velat yhteensä
4 963 685

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta