FREDENSBORGVEIEN 5 AS
Suljettu 13. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TD
Thor Drechsler1967
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 18. syys 2021 – 13. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 2 422 989
- NOK
- Vuositulos 2022
- 659 229
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 317 909
- NOK
Viimeksi päivitetty: 3. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TD 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 422 989 |
Vuositulos yhteensä | 659 229 |
Vastaavat yhteensä | 21 974 209 |
Velat yhteensä | 20 656 300 |
Oma pääoma yhteensä | 1 317 909 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 422 989 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 098 316 |
Liiketulos | 1 324 674 |
Rahoitustuotot/-kulut | −479 508 |
Tulos ennen veroja | 845 166 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 185 937 |
Vuositulos yhteensä | 659 229 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 21 298 013 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 676 197 |
Vastaavat yhteensä | 21 974 209 |
Lyhytaikainen velka | 191 898 |
Pitkäaikainen velka | 20 464 402 |
Velat yhteensä | 20 656 300 |
Sijoitettu pääoma | 608 713 |
Kertyneet voittovarat | 709 196 |
Oma pääoma yhteensä | 1 317 909 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 21 974 209 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta