BAKKEJOG AS
Suljettu 16. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KJ
Kari Jogerud1964
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 3. helmi 2017 – 16. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 482 380
- NOK
- Vuositulos 2022
- 114 846
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 251 492
- NOK
Viimeksi päivitetty: 18. loka 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KJ 1964 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
EB 1949 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
T Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 482 380 |
Vuositulos yhteensä | 114 846 |
Vastaavat yhteensä | 3 590 530 |
Velat yhteensä | 3 339 036 |
Oma pääoma yhteensä | 251 492 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 482 380 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 218 962 |
Liiketulos | 263 418 |
Rahoitustuotot/-kulut | −114 879 |
Tulos ennen veroja | 148 539 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 33 693 |
Vuositulos yhteensä | 114 846 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 552 913 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 37 617 |
Vastaavat yhteensä | 3 590 530 |
Lyhytaikainen velka | 47 775 |
Pitkäaikainen velka | 3 291 261 |
Velat yhteensä | 3 339 036 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 221 492 |
Oma pääoma yhteensä | 251 492 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 590 528 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta