FM EIENDOM AS
Suljettu 19. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- RK
Roar Karlsen1962
- Hallituksen puheenjohtaja
- SE
- Toiminta-aika
- 17 vuotta
- - 3. huhti 2006 – 19. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 3
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 13 686 913
- NOK
- Vuositulos 2021
- −1 072 480
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 23 458 866
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RK 1962 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
CO | Hallituksen jäsen | - |
SC | Hallituksen jäsen | - |
KS 1944 | Hallituksen jäsen | - |
KB | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
R Suljettu | Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 13 686 913 |
Vuositulos yhteensä | −1 072 480 |
Vastaavat yhteensä | 111 039 745 |
Velat yhteensä | 87 580 879 |
Oma pääoma yhteensä | 23 458 866 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 13 686 913 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 12 884 912 |
Liiketulos | 802 001 |
Rahoitustuotot/-kulut | −2 176 619 |
Tulos ennen veroja | −1 374 617 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −302 137 |
Vuositulos yhteensä | −1 072 480 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 106 965 650 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 074 095 |
Vastaavat yhteensä | 111 039 745 |
Lyhytaikainen velka | 10 980 871 |
Pitkäaikainen velka | 76 600 008 |
Velat yhteensä | 87 580 879 |
Sijoitettu pääoma | 23 458 866 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 23 458 866 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 111 039 745 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta