DRAMMENSV 119 AS
Suljettu 26. elokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TL
Thomas Løvsland1980
- Toiminta-aika
- 14 vuotta
- - 19. elo 2009 – 26. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 4 480 557
- NOK
- Vuositulos 2022
- 261 969
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 17 266 463
- NOK
Viimeksi päivitetty: 7. heinä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TL 1980 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
T Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 9. kesä 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 480 557 |
Vuositulos yhteensä | 261 969 |
Vastaavat yhteensä | 22 999 443 |
Velat yhteensä | 5 732 980 |
Oma pääoma yhteensä | 17 266 463 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 480 557 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 4 123 284 |
Liiketulos | 357 273 |
Rahoitustuotot/-kulut | −21 416 |
Tulos ennen veroja | 335 857 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 73 888 |
Vuositulos yhteensä | 261 969 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 22 681 080 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 318 363 |
Vastaavat yhteensä | 22 999 443 |
Lyhytaikainen velka | 2 084 612 |
Pitkäaikainen velka | 3 648 368 |
Velat yhteensä | 5 732 980 |
Sijoitettu pääoma | 14 639 348 |
Kertyneet voittovarat | 2 627 115 |
Oma pääoma yhteensä | 17 266 463 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 22 999 443 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta