LØNNEBAKKEN AS
Toiminnassa
Være et veksthus for mennesker, planter og teknologi; herunder
forskning, utvikling, planteproduksjon, foredling, salg, import og
eksport. Samt miljøarbeid, konsulentvirksomhet, samtaler/veiledning og
annet som naturlig sammenfaller med dette - også deltakelse i andre
selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Avainsanat
refugee reception
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- OL
Owe Lie-Bjelland1973
- Hallituksen puheenjohtaja
- OL
Owe Lie-Bjelland1973
- Vuosia perustamisesta
- 4 vuotta
- alkaen 3. touko 2022
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 5 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Vuositulos 2025
- −49 072
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 429 910
- NOK
Viimeksi päivitetty: 20. huhti 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OL 1973 | Managing Director/CEO | 100 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OL 1973 | Chairman | 100 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OL 1973 | Managing Director/CEO, Chairman | 100 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 5 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 0Liiketulos 2025: NOK −124 077Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −49 072 | −47 983 | −42 378 | −30 657 |
Vastaavat yhteensä | 468 659 | 215 975 | 312 118 | 308 950 |
Velat yhteensä | 38 749 | 36 993 | 85 152 | 39 607 |
Oma pääoma yhteensä | 429 910 | 178 982 | 226 965 | 269 343 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 49 072 | 47 983 | 42 378 | 30 657 |
Liiketulos | −49 072 | −47 983 | −42 378 | −30 657 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tulos ennen veroja | −49 072 | −47 983 | −42 378 | −30 657 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −49 072 | −47 983 | −42 378 | −30 657 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 82 065 | 47 265 | 64 265 | 48 928 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 386 594 | 168 710 | 247 853 | 260 022 |
Vastaavat yhteensä | 468 659 | 215 975 | 312 118 | 308 950 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 3 004 |
Pitkäaikainen velka | 38 749 | 36 993 | 85 152 | 36 603 |
Velat yhteensä | 38 749 | 36 993 | 85 152 | 39 607 |
Sijoitettu pääoma | 429 910 | 178 982 | 226 965 | 269 343 |
Kertyneet voittovarat | 0 | 0 | 0 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 429 910 | 178 982 | 226 965 | 269 343 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 468 659 | 215 975 | 312 118 | 308 950 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
Q
Pääasiallinen toimiala-alue
Human health and social work activities
88
Toiminta
Social work activities without accommodation
88.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Other social work activities without accommodation
88.99
Teollisuusryhmä
Other social work activities without accommodation n.e.c.
88.996
Teollisuusryhmä
Reception centres for asylum seekers