BOLD REAL ESTATE AS
Suljettu 11. marraskuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyBOLD REAL ESTATE AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MF
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 31. tammi 2020 – 11. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 16 500 000
- NOK
- Vuositulos 2020
- 432 085
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 456 515
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MF | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 16 500 000 |
Vuositulos yhteensä | 432 085 |
Vastaavat yhteensä | 13 846 603 |
Velat yhteensä | 13 390 088 |
Oma pääoma yhteensä | 456 515 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 16 500 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 15 059 899 |
Liiketulos | 1 440 101 |
Rahoitustuotot/-kulut | −886 147 |
Tulos ennen veroja | 553 955 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 121 870 |
Vuositulos yhteensä | 432 085 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 228 618 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 10 617 985 |
Vastaavat yhteensä | 13 846 603 |
Lyhytaikainen velka | 4 037 088 |
Pitkäaikainen velka | 9 353 000 |
Velat yhteensä | 13 390 088 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | 432 085 |
Oma pääoma yhteensä | 456 515 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 13 846 603 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta