DAMGAARD EIENDOM AS
Suljettu 11. joulukuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyDAMGAARD EIENDOM AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- RD
Richard Damgaard1970
- Hallituksen puheenjohtaja
- RD
Richard Damgaard1970
- Toiminta-aika
- 25 vuotta
- - 7. touko 1998 – 11. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 2 993 432
- NOK
- Vuositulos 2021
- −5 503 148
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −1 467 536
- NOK
Viimeksi päivitetty: 12. heinä 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RD 1970 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RD 1970 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
AD 1949 | Hallituksen jäsen | - |
LB | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 993 432 |
Vuositulos yhteensä | −5 503 148 |
Vastaavat yhteensä | 7 372 378 |
Velat yhteensä | 8 839 914 |
Oma pääoma yhteensä | −1 467 536 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 993 432 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 9 996 309 |
Liiketulos | −7 002 877 |
Rahoitustuotot/-kulut | −122 154 |
Tulos ennen veroja | −7 125 031 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −1 621 883 |
Vuositulos yhteensä | −5 503 148 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 7 357 278 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 15 100 |
Vastaavat yhteensä | 7 372 378 |
Lyhytaikainen velka | 126 415 |
Pitkäaikainen velka | 8 713 499 |
Velat yhteensä | 8 839 914 |
Sijoitettu pääoma | 1 435 105 |
Kertyneet voittovarat | −2 902 641 |
Oma pääoma yhteensä | −1 467 536 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 372 378 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta