CARUCEL RECOVERY AS
Suljettu 19. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- CE
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 18. syys 2019 – 19. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- 7 493 114
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 101 274 899
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 7 493 114 |
Vastaavat yhteensä | 117 587 882 |
Velat yhteensä | 16 312 983 |
Oma pääoma yhteensä | 101 274 899 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 479 482 |
Liiketulos | −479 482 |
Rahoitustuotot/-kulut | 10 092 991 |
Tulos ennen veroja | 9 613 510 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 2 120 396 |
Vuositulos yhteensä | 7 493 114 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 107 381 887 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 10 205 995 |
Vastaavat yhteensä | 117 587 882 |
Lyhytaikainen velka | 2 229 048 |
Pitkäaikainen velka | 14 083 935 |
Velat yhteensä | 16 312 983 |
Sijoitettu pääoma | 99 295 336 |
Kertyneet voittovarat | 1 979 563 |
Oma pääoma yhteensä | 101 274 899 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 117 587 882 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta