GAMLE HORTEN GÅRD EIENDOM AS
Suljettu 24. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- HL
Henrik Lysell1975
- Hallituksen puheenjohtaja
- MG
- Toiminta-aika
- 15 vuotta
- - 1. joulu 2008 – 24. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 910 236
- NOK
- Vuositulos 2022
- 313 569
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 325 461
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HL 1975 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MG | Hallituksen puheenjohtaja | - |
HL 1975 | Hallituksen jäsen | - |
CR 1976 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 910 236 |
Vuositulos yhteensä | 313 569 |
Vastaavat yhteensä | 5 678 934 |
Velat yhteensä | 3 353 473 |
Oma pääoma yhteensä | 2 325 461 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 910 236 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 432 157 |
Liiketulos | 478 079 |
Rahoitustuotot/-kulut | −46 818 |
Tulos ennen veroja | 431 260 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 117 691 |
Vuositulos yhteensä | 313 569 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 499 410 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 179 524 |
Vastaavat yhteensä | 5 678 934 |
Lyhytaikainen velka | 601 743 |
Pitkäaikainen velka | 2 751 730 |
Velat yhteensä | 3 353 473 |
Sijoitettu pääoma | 2 401 000 |
Kertyneet voittovarat | −75 539 |
Oma pääoma yhteensä | 2 325 461 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 678 934 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta