FRIVILLIGHETSSENTRALEN I IBESTAD STI
Toiminnassa
Aktuelt - Ibestad kommune
Frivillighetssentral.
Avainsanat
refugee reception
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- SA
- Hallituksen puheenjohtaja
- LA
- Vuosia perustamisesta
- 18 vuotta
- alkaen 4. marras 2008
- Tyyppi
- Säätiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 1 218 733
- NOK
- Vuositulos 2025
- 83 184
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 556 486
- NOK
Viimeksi päivitetty: 17. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SA | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LA | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Hallituksen jäsen | - | |
| Varapuheenjohtaja | - | |
| Hallituksen jäsen | - | |
| Hallituksen jäsen | - | |
HM 1968 | Varajäsen | - |
KB | Varajäsen | - |
RE | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 19. elo 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 218 733 | 1 004 188 | 1 103 238 | 615 184 | 562 336 |
Vuositulos yhteensä | 83 184 | −45 106 | 195 683 | −182 035 | −310 162 |
Vastaavat yhteensä | 656 958 | 616 071 | 627 184 | 465 265 | 551 101 |
Velat yhteensä | 100 472 | 142 769 | 108 776 | 142 540 | 46 340 |
Oma pääoma yhteensä | 556 486 | 473 302 | 518 408 | 322 725 | 504 760 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 218 733 | 1 004 188 | 1 103 238 | 615 184 | 562 336 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 139 717 | 1 054 698 | 910 620 | 796 415 | 872 611 |
Liiketulos | 79 015 | −50 511 | 192 618 | −181 231 | −310 276 |
Rahoitustuotot/-kulut | 4 169 | 5 404 | 3 065 | −804 | 114 |
Tulos ennen veroja | 83 184 | −45 106 | 195 683 | −182 035 | −310 162 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 83 184 | −45 106 | 195 683 | −182 035 | −310 162 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 656 958 | 616 071 | 627 184 | 465 265 | 551 101 |
Vastaavat yhteensä | 656 958 | 616 071 | 627 184 | 465 265 | 551 101 |
Lyhytaikainen velka | 100 472 | 142 769 | 108 776 | 142 540 | 46 340 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 100 472 | 142 769 | 108 776 | 142 540 | 46 340 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 456 486 | 373 302 | 418 408 | 222 725 | 404 760 |
Oma pääoma yhteensä | 556 486 | 473 302 | 518 408 | 322 725 | 504 760 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 656 958 | 616 071 | 627 184 | 465 265 | 551 100 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Säätiö
Toimialaluokitusstandardit
Q
Pääasiallinen toimiala-alue
Terveys- ja sosiaalipalvelut
88
Toiminta
Sosiaalihuollon avopalvelut
88.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Muut sosiaalihuollon avopalvelut
88.99
Teollisuusryhmä
Muualla luokittelemattomat sosiaalihuollon avopalvelut
88.996
Teollisuusryhmä
Turvapaikan vastaanotto