MOLO INVEST AS
Suljettu 10. kesäkuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelyMOLO INVEST AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- SA
- Toiminta-aika
- 21 vuotta
- - 29. syys 2003 – 10. kesä 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- −40 617
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −83 621
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SA | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
RM | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 17. loka 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −40 617 |
Vastaavat yhteensä | 203 958 |
Velat yhteensä | 287 579 |
Oma pääoma yhteensä | −83 621 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 50 720 |
Liiketulos | −50 720 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 354 |
Tulos ennen veroja | −52 074 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −11 457 |
Vuositulos yhteensä | −40 617 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 212 312 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | −8 354 |
Vastaavat yhteensä | 203 958 |
Lyhytaikainen velka | 207 511 |
Pitkäaikainen velka | 80 068 |
Velat yhteensä | 287 579 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | −183 621 |
Oma pääoma yhteensä | −83 621 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 203 958 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta