Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
K

KFS HOLDING AS916 389 396

Vuokraus
Osakeyhtiö
Fredlyveien 17 4848 ARENDAL, Norge

KFS HOLDING AS

Suljettu 26. huhtikuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
8 vuotta
- 31. joulu 2015 – 26. huhti 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2021
−3 248
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
368 994
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−3 248
Vastaavat yhteensä
601 860
Velat yhteensä
232 866
Oma pääoma yhteensä
368 994

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
3 248
Liiketulos
−3 248
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−3 248
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−3 248

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
600 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 860
Vastaavat yhteensä
601 860
Lyhytaikainen velka
0
Pitkäaikainen velka
232 866
Velat yhteensä
232 866
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
338 994
Oma pääoma yhteensä
368 994
Oma pääoma ja velat yhteensä
601 860

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta