SAMEIET PERSPEKTIV STEINAN
Toiminnassa
Eierseksjonssameie
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- FJ
Finn Juul1961
- Vuosia perustamisesta
- 7 vuotta
- alkaen 16. tammi 2019
- Tyyppi
- Condominium flat owner
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 5 111 634
- NOK
- Vuositulos 2025
- −268 164
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 137 720
- NOK
Viimeksi päivitetty: 7. touko 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
FJ 1961 | Chairman | - |
| Business Manager | - | |
AR 1977 | Board Member | - |
TA 1979 | Board Member | - |
NE | Board Member | - |
EG | Alternate Member | - |
AL 1979 | Board Member | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Auditor | - | |
| Accountant | - |
Viimeksi päivitetty: 16. huhti 2026
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 111 634 | 4 898 272 | 4 500 977 | 3 990 578 | 1 692 703 |
Vuositulos yhteensä | −268 164 | 98 900 | 52 520 | −95 870 | −96 465 |
Vastaavat yhteensä | 3 597 544 | 3 706 109 | 3 941 891 | 3 251 478 | 1 391 451 |
Velat yhteensä | 2 459 824 | 2 082 982 | 2 417 663 | 1 779 771 | 986 163 |
Oma pääoma yhteensä | 1 137 720 | 1 623 128 | 1 524 228 | 1 471 708 | 405 288 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 111 634 | 4 898 272 | 4 500 977 | 3 990 578 | 1 692 703 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | −5 424 328 | −4 837 408 | −4 487 084 | −4 108 034 | −1 789 020 |
Liiketulos | −312 694 | 60 864 | 13 893 | −117 456 | −96 317 |
Rahoitustuotot/-kulut | 44 530 | 38 035 | 38 627 | 21 585 | −148 |
Tulos ennen veroja | −268 164 | 98 900 | 52 520 | −95 870 | −96 465 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −268 164 | 98 900 | 52 520 | −95 870 | −96 465 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 612 417 | 220 436 | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 0 | 3 485 673 | 3 941 891 | 3 251 480 | 1 391 452 |
Vastaavat yhteensä | 3 597 544 | 3 706 109 | 3 941 891 | 3 251 478 | 1 391 451 |
Lyhytaikainen velka | 1 867 580 | 2 082 982 | 2 417 663 | 1 779 771 | 986 163 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 2 459 824 | 2 082 982 | 2 417 663 | 1 779 771 | 986 163 |
Sijoitettu pääoma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kertyneet voittovarat | 0 | 1 623 128 | 1 524 228 | 1 471 708 | 405 288 |
Oma pääoma yhteensä | 1 137 720 | 1 623 128 | 1 524 228 | 1 471 708 | 405 288 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 597 544 | 3 706 109 | 3 941 891 | 3 251 478 | 1 391 451 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Organisaatiotyyppi
Condominium flat owner