Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HAMAR RØDE KORS885 213 642

Asylum reception
Association/club/organization
Stormyrvegen 9 2315 HAMAR, Norge

HAMAR RØDE KORS

Toiminnassa
Frivillig humanitær lokalforening.

Avainsanat

refugee reception

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Vuosia perustamisesta
23 vuotta
alkaen 24. tammi 2003
Tyyppi
Association/club/organization
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
3 570 789
NOK
Vuositulos 2025
−329 019
NOK
Oma pääoma yhteensä 2025
21 316 270
NOK
Viimeksi päivitetty: 11. touko 2026

Johto

Johto / hallinto

NimiRooliOsakkeet
Managing Director/CEO-

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Chairman-
Board Member-
Board Member-
Board Member-
Board Member-
Board Member-

Muut

NimiRooliOsakkeet
H
HAMARREVISJON AS
Auditor-
E
ENORA AS
Accountant-
Viimeksi päivitetty: 8. tammi 2026

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20252024202320222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 570 789
4 466 199
3 123 673
3 185 416
2 896 727
Vuositulos yhteensä
−329 019
630 513
−502 993
−603 470
−1 271 700
Vastaavat yhteensä
21 906 115
22 294 682
21 737 997
21 966 502
22 503 407
Velat yhteensä
589 846
649 394
723 222
448 733
382 169
Oma pääoma yhteensä
21 316 270
21 645 288
21 014 775
21 517 769
22 121 239

T&T

Vuosi20252024202320222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 570 789
4 466 199
3 123 673
3 185 416
2 896 727
Liiketoiminnan kulut yhteensä
3 953 550
3 911 982
3 531 666
3 595 192
4 115 928
Liiketulos
−382 761
554 217
−407 993
−409 776
−1 219 201
Rahoitustuotot/-kulut
322 253
299 592
159 481
56 580
22 689
Tulos ennen veroja
−60 508
853 809
−248 512
−353 196
−1 196 512
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
268 511
223 296
254 481
250 274
75 188
Vuositulos yhteensä
−329 019
630 513
−502 993
−603 470
−1 271 700

Taseen yhteenveto

Vuosi20252024202320222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
12 965 398
13 818 579
14 081 091
14 151 244
15 392 844
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
8 940 718
8 476 103
7 656 906
7 815 258
7 110 563
Vastaavat yhteensä
21 906 115
22 294 682
21 737 997
21 966 502
22 503 407
Lyhytaikainen velka
589 846
649 394
723 222
448 733
382 169
Pitkäaikainen velka
0
0
0
0
0
Velat yhteensä
589 846
649 394
723 222
448 733
382 169
Sijoitettu pääoma
0
0
0
0
0
Kertyneet voittovarat
21 316 270
21 645 288
21 014 775
21 517 769
22 121 239
Oma pääoma yhteensä
21 316 270
21 645 288
21 014 775
21 517 769
22 121 239
Oma pääoma ja velat yhteensä
21 906 115
22 294 682
21 737 997
21 966 502
22 503 407

Luokittelu

21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Association/club/organization
Toimialaluokitusstandardit
Q
Pääasiallinen toimiala-alue
Human health and social work activities
88
Toiminta
Social work activities without accommodation
88.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Other social work activities without accommodation
88.99
Teollisuusryhmä
Other social work activities without accommodation n.e.c.
88.996
Teollisuusryhmä
Reception centres for asylum seekers