GP EIENDOM AS
Suljettu 24. huhtikuuta 2023
GP Musikk A/S
GP Musikk er en musikk og lydinstallasjons-butikk i Bodø. Entusiasme, kompetanse, vilje, markedskontakt og service-innstilling er stikkord som beskriver GP Musikk.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- GP
Gøran Pedersen1971
- Hallituksen puheenjohtaja
- GP
Gøran Pedersen1971
- Toiminta-aika
- 10 vuotta
- - 9. maalis 2013 – 24. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 496 098
- NOK
- Vuositulos 2022
- 87 385
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 527 463
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GP 1971 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GP 1971 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
LP 1971 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 496 098 |
Vuositulos yhteensä | 87 385 |
Vastaavat yhteensä | 5 447 308 |
Velat yhteensä | 4 919 845 |
Oma pääoma yhteensä | 527 463 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 496 098 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 204 288 |
Liiketulos | 291 810 |
Rahoitustuotot/-kulut | −282 694 |
Tulos ennen veroja | 9 116 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −78 269 |
Vuositulos yhteensä | 87 385 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 386 788 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 60 519 |
Vastaavat yhteensä | 5 447 308 |
Lyhytaikainen velka | 101 792 |
Pitkäaikainen velka | 4 818 053 |
Velat yhteensä | 4 919 845 |
Sijoitettu pääoma | 332 000 |
Kertyneet voittovarat | 195 463 |
Oma pääoma yhteensä | 527 463 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 447 308 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta