KPR EIENDOM AS
Suljettu 22. marraskuuta 2023KPR EIENDOM AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- PS
Per Seiersten1962
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 7. elo 2019 – 22. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 159 550
- NOK
- Vuositulos 2020
- −1 062 430
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- −1 028 923
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. kesä 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PS 1962 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 159 550 |
Vuositulos yhteensä | −1 062 430 |
Vastaavat yhteensä | 2 217 705 |
Velat yhteensä | 3 246 628 |
Oma pääoma yhteensä | −1 028 923 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 159 550 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 131 660 |
Liiketulos | −972 110 |
Rahoitustuotot/-kulut | −91 308 |
Tulos ennen veroja | −1 063 419 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −989 |
Vuositulos yhteensä | −1 062 430 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 195 745 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 21 960 |
Vastaavat yhteensä | 2 217 705 |
Lyhytaikainen velka | 751 726 |
Pitkäaikainen velka | 2 494 902 |
Velat yhteensä | 3 246 628 |
Sijoitettu pääoma | 27 515 |
Kertyneet voittovarat | −1 056 438 |
Oma pääoma yhteensä | −1 028 923 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 217 705 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta