Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BOLIG6 AS921 660 952

Vuokraus
Osakeyhtiö
Austtunlia 12 4032 STAVANGER, Norge

BOLIG6 AS

Suljettu 20. marraskuuta 2023, Maksukyvyttömyysmenettely

Selvityspesä:

BOLIG6 AS KONKURSBO

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
AK
Hallituksen puheenjohtaja
AK
Toiminta-aika
5 vuotta
- 3. marras 2018 – 20. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
4 471 950
NOK
Vuositulos 2021
−524 567
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
−341 863
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
4 471 950
Vuositulos yhteensä
−524 567
Vastaavat yhteensä
657 675
Velat yhteensä
999 538
Oma pääoma yhteensä
−341 863

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
4 471 950
Liiketoiminnan kulut yhteensä
5 019 069
Liiketulos
−547 119
Rahoitustuotot/-kulut
−72 185
Tulos ennen veroja
−619 305
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−94 738
Vuositulos yhteensä
−524 567

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
54 500
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
603 175
Vastaavat yhteensä
657 675
Lyhytaikainen velka
999 538
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
999 538
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−371 863
Oma pääoma yhteensä
−341 863
Oma pääoma ja velat yhteensä
657 675

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta