Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BJØDNABEEN 10 MOR AS927 434 806

Vuokraus
Osakeyhtiö
Bjødnabeen 10 4031 STAVANGER, Norge

BJØDNABEEN 10 MOR AS

Suljettu 15. marraskuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 25. elo 2021 – 15. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
945 000
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
15 978 005
NOK
Viimeksi päivitetty: 25. heinä 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
945 000
945 000
Vastaavat yhteensä
16 775 799
15 821 073
Velat yhteensä
797 794
788 068
Oma pääoma yhteensä
15 978 005
15 033 005

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
92 339
70 326
Liiketulos
−92 339
−70 326
Rahoitustuotot/-kulut
1 037 339
1 015 326
Tulos ennen veroja
945 000
945 000
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
945 000
945 000

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
15 170 000
15 170 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 605 799
651 073
Vastaavat yhteensä
16 775 799
15 821 073
Lyhytaikainen velka
797 794
788 068
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
797 794
788 068
Sijoitettu pääoma
14 088 005
14 088 005
Kertyneet voittovarat
1 890 000
945 000
Oma pääoma yhteensä
15 978 005
15 033 005
Oma pääoma ja velat yhteensä
16 775 799
15 821 073

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta