Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BGI EIENDOM S AS996 860 841

Vuokraus
Osakeyhtiö
Nordnesveien 13 5005 BERGEN, Norge

BGI EIENDOM S AS

Suljettu 20. elokuuta 2024

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
13 vuotta
- 28. huhti 2011 – 20. elo 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
38 000
NOK
Vuositulos 2021
−2 063 219
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
5 137 381
NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 2. loka 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
38 000
Vuositulos yhteensä
−2 063 219
Vastaavat yhteensä
56 753 790
Velat yhteensä
51 616 409
Oma pääoma yhteensä
5 137 381

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
38 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
348 426
Liiketulos
−310 426
Rahoitustuotot/-kulut
−1 752 793
Tulos ennen veroja
−2 063 219
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−2 063 219

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
16 485 977
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
40 267 812
Vastaavat yhteensä
56 753 790
Lyhytaikainen velka
454 491
Pitkäaikainen velka
51 161 918
Velat yhteensä
51 616 409
Sijoitettu pääoma
8 400 000
Kertyneet voittovarat
−3 262 619
Oma pääoma yhteensä
5 137 381
Oma pääoma ja velat yhteensä
56 753 790

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta