A/S KVALVÅG
Suljettu 4. syyskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- NA
Nils Aarland1968
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 4. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 2 426
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 249 934
- NOK
Viimeksi päivitetty: 12. elo 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
NA 1968 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
EE 1970 | Hallituksen jäsen | - |
BI | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 1 507 050 |
Vuositulos yhteensä | 2 426 | 1 284 514 |
Vastaavat yhteensä | 249 934 | 1 415 620 |
Velat yhteensä | 0 | 320 435 |
Oma pääoma yhteensä | 249 934 | 1 095 185 |
T&T
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 1 507 050 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 0 | 222 543 |
Liiketulos | 0 | 1 284 507 |
Rahoitustuotot/-kulut | 2 426 | 7 |
Tulos ennen veroja | 2 426 | 1 284 514 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 2 426 | 1 284 514 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 247 500 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 434 | 1 415 620 |
Vastaavat yhteensä | 249 934 | 1 415 620 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 0 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 320 435 |
Velat yhteensä | 0 | 320 435 |
Sijoitettu pääoma | 249 934 | 1 095 185 |
Kertyneet voittovarat | 0 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 249 934 | 1 095 185 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 249 934 | 1 415 620 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta