NIDAROS VELVÆRE AS
Toiminnassa
Helse og velvære-behandlingar, salg av kosttilskot og
hudpleieprodukter, og annet som naturleg faller saman med dette.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- AK
- Hallituksen puheenjohtaja
- AK
- Vuosia perustamisesta
- 8 vuotta
- alkaen 13. maalis 2018
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 200
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 43 528
- NOK
- Vuositulos 2025
- −82 844
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −826 718
- NOK
Viimeksi päivitetty: 8. syys 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AK | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AK | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KF | - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
KF | Tavalliset osakkeet | 200 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 43 528 | 19 125 | 6 951 | 15 414 | 71 441 |
Vuositulos yhteensä | −82 844 | −160 255 | −35 226 | −49 091 | −73 426 |
Vastaavat yhteensä | 28 649 | 33 850 | 11 414 | 21 206 | 41 882 |
Velat yhteensä | 855 367 | 777 724 | 536 883 | 511 448 | 483 033 |
Oma pääoma yhteensä | −826 718 | −743 874 | −525 469 | −490 242 | −441 151 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 43 528 | 19 125 | 6 951 | 15 414 | 71 441 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 126 372 | 179 370 | 41 431 | 64 505 | 145 257 |
Liiketulos | −82 844 | −160 245 | −34 480 | −49 091 | −73 816 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 | −10 | −746 | 0 | 0 |
Tulos ennen veroja | −82 844 | −160 255 | −35 226 | −49 091 | −73 816 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | −390 |
Vuositulos yhteensä | −82 844 | −160 255 | −35 226 | −49 091 | −73 426 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 10 722 | 14 056 | 3 935 | 7 848 | 11 761 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 17 927 | 19 794 | 7 479 | 13 358 | 30 121 |
Vastaavat yhteensä | 28 649 | 33 850 | 11 414 | 21 206 | 41 882 |
Lyhytaikainen velka | 441 217 | 363 574 | 122 733 | 97 298 | 79 883 |
Pitkäaikainen velka | 414 150 | 414 150 | 414 150 | 414 150 | 403 150 |
Velat yhteensä | 855 367 | 777 724 | 536 883 | 511 448 | 483 033 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | −856 718 | −773 874 | −555 469 | −520 242 | −465 581 |
Oma pääoma yhteensä | −826 718 | −743 874 | −525 469 | −490 242 | −441 151 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 28 649 | 33 850 | 11 414 | 21 206 | 41 882 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit