INTERHANDS IMPACT FUND STI
Toiminnassa
Allmennyttig stiftelse. Bidra til forbedring av liv på jorden gjennom
støtte til miljøtiltak, rekreasjon og terapi for funksjonshemmede,
ansvarlig økonomisk utvikling og global forståelse.
Avainsanat
refugee reception
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- ES
Einar Schultz1959
- Hallituksen puheenjohtaja
- ES
Einar Schultz1959
- Vuosia perustamisesta
- 24 vuotta
- alkaen 19. loka 2002
- Tyyppi
- Foundation
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 13 955
- NOK
- Vuositulos 2025
- 559 999
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 12 220 965
- NOK
Viimeksi päivitetty: 12. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ES 1959 | Managing Director/CEO | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ES 1959 | Chairman | - |
KS 1959 | Deputy Chair | - |
JS 1992 | Board Member | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Auditor | - |
Viimeksi päivitetty: 19. loka 2024
Omistusosuus
Osakkeet omistaa INTERHANDS IMPACT FUND STI
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
F Suljettu | Tavalliset osakkeet | 100 000 | 100 % |
| Tavalliset osakkeet | 6 751 | 14.2 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 13 955Liiketulos 2025: NOK −1 375 695Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 13 955 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 559 999 | −433 825 | −8 056 611 | −858 792 |
Vastaavat yhteensä | 12 298 018 | 11 703 466 | 13 108 784 | 20 156 402 |
Velat yhteensä | 77 053 | 42 500 | 1 013 993 | 5 000 |
Oma pääoma yhteensä | 12 220 965 | 11 660 966 | 12 094 791 | 20 151 402 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 13 955 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 389 651 | 614 081 | 8 472 860 | 1 163 931 |
Liiketulos | −1 375 695 | −614 081 | −8 472 860 | −1 163 931 |
Rahoitustuotot/-kulut | 1 935 695 | 180 256 | 416 249 | 305 138 |
Tulos ennen veroja | 0 | 0 | 0 | 0 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −559 999 | 433 825 | 8 056 611 | 858 792 |
Vuositulos yhteensä | 559 999 | −433 825 | −8 056 611 | −858 792 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 12 008 632 | 10 577 948 | 11 809 415 | 19 128 139 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 289 387 | 1 125 518 | 1 299 369 | 1 028 263 |
Vastaavat yhteensä | 12 298 018 | 11 703 466 | 13 108 784 | 20 156 402 |
Lyhytaikainen velka | 77 053 | 42 500 | 1 013 993 | 5 000 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 77 053 | 42 500 | 1 013 993 | 5 000 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 12 120 965 | 11 560 966 | 11 994 791 | 20 051 402 |
Oma pääoma yhteensä | 12 220 965 | 11 660 966 | 12 094 791 | 20 151 402 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 12 298 018 | 11 703 466 | 13 108 784 | 20 156 402 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Foundation
Toimialaluokitusstandardit
Q
Pääasiallinen toimiala-alue
Human health and social work activities
88
Toiminta
Social work activities without accommodation
88.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Other social work activities without accommodation
88.99
Teollisuusryhmä
Other social work activities without accommodation n.e.c.
88.996
Teollisuusryhmä
Reception centres for asylum seekers