Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
V

VESTRINGSVEGEN 12 DA996 252 221

Vuokraus
Avoin yhtiö jaetulla vastuulla
Huk aveny 13 0287 OSLO, Norge

VESTRINGSVEGEN 12 DA

Suljettu 23. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toiminta-aika
13 vuotta
- 9. joulu 2010 – 23. touko 2023
Tyyppi
Avoin yhtiö jaetulla vastuulla
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
622 378
NOK
Vuositulos 2021
−2 360
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
3 292 042
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Yhteyshenkilö-
O
ODD BJERKE INVEST AS
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu)-
P
PRESTKAMPEN AS
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu)-
O
OTC INVEST AS
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu)-
R
RAMP INVEST AS
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu)-
O
OMANO INVEST AS
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu)-

Muut

NimiRooliOsakkeet
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
622 378
Vuositulos yhteensä
−2 360
Vastaavat yhteensä
5 582 589
Velat yhteensä
2 290 547
Oma pääoma yhteensä
3 292 042

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
622 378
Liiketoiminnan kulut yhteensä
571 930
Liiketulos
50 448
Rahoitustuotot/-kulut
−52 809
Tulos ennen veroja
−2 360
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−2 360

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
4 971 978
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
610 611
Vastaavat yhteensä
5 582 589
Lyhytaikainen velka
266 147
Pitkäaikainen velka
2 024 400
Velat yhteensä
2 290 547
Sijoitettu pääoma
0
Kertyneet voittovarat
3 292 042
Oma pääoma yhteensä
3 292 042
Oma pääoma ja velat yhteensä
5 582 589

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta