Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HINNØY FRITID AS928 442 772

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Morten Myhre Haganveien 76 9403 HARSTAD, Norge

HINNØY FRITID AS

Suljettu 15. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 27. joulu 2021 – 15. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
100 000
NOK
Vuositulos 2022
2 418
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
696 848
NOK
Viimeksi päivitetty: 17. loka 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Hallituksen jäsen-
Hallituksen jäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
E
ES REVISJON AS
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
100 000
Vuositulos yhteensä
2 418
Vastaavat yhteensä
2 009 582
Velat yhteensä
1 312 735
Oma pääoma yhteensä
696 848

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
100 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
88 832
Liiketulos
11 168
Rahoitustuotot/-kulut
−8 750
Tulos ennen veroja
2 418
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
2 418

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 945 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
64 582
Vastaavat yhteensä
2 009 582
Lyhytaikainen velka
150 235
Pitkäaikainen velka
1 162 500
Velat yhteensä
1 312 735
Sijoitettu pääoma
700 000
Kertyneet voittovarat
−3 152
Oma pääoma yhteensä
696 848
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 009 582

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta