Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

SEPTEMBER K & U AS989 222 597

Vuokraus
Osakeyhtiö
Marineveien 11A 4632 KRISTIANSAND S, Norge

SEPTEMBER K & U AS

Suljettu 9. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
17 vuotta
- 14. helmi 2006 – 9. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
108 000
NOK
Vuositulos 2021
114 085
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
1 585 652
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Varajäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
108 000
Vuositulos yhteensä
114 085
Vastaavat yhteensä
2 736 651
Velat yhteensä
1 150 999
Oma pääoma yhteensä
1 585 652

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
108 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
46 915
Liiketulos
61 085
Rahoitustuotot/-kulut
66 438
Tulos ennen veroja
127 523
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
13 438
Vuositulos yhteensä
114 085

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 182 767
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
553 883
Vastaavat yhteensä
2 736 651
Lyhytaikainen velka
1 145 329
Pitkäaikainen velka
5 670
Velat yhteensä
1 150 999
Sijoitettu pääoma
1 471 125
Kertyneet voittovarat
114 527
Oma pääoma yhteensä
1 585 652
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 736 651

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta