Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
21st logo
||
L

LAMBACH MASKIN AS920 915 426

Urakoitsijatoiminta
Osakeyhtiö
Markaneset 2 5251 SØREIDGREND, Norge

LAMBACH MASKIN AS

Toiminnassa
Anleggsarbeid, hagearbeid, vintervedlikehold samt alt som hører naturlig til dette.

Avainsanat

preparationconstruction sitesexcavationdrainageditchessiivousblastingsortingplanningdriving awaydisposalmassingpreparatorydrainage work

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Vuosia perustamisesta
8 vuotta
alkaen 29. touko 2018
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
8

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
1 000
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
3
henkilöt

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
12 939 878
NOK
Vuositulos 2025
−72 214
NOK
Oma pääoma yhteensä 2025
−254 553
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. loka 2026

Johto

Johto / hallinto

NimiRooliOsakkeet
Toimitusjohtaja
85 %
suoraan

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja
85 %
suoraan
Hallituksen jäsen
10 %
suoraan
Hallituksen jäsen
5 %
suoraan

Muut

NimiRooliOsakkeet
Tilintarkastaja-
K
KOKSTAD REGNSKAP AS
Kirjanpitäjä-

Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa

NimiRooliOsakkeet
Toimitusjohtaja, Hallituksen puheenjohtaja
85 %
suoraan
Hallituksen jäsen
10 %
suoraan
Hallituksen jäsen
5 %
suoraan
Viimeksi päivitetty: 8. kesä 2026

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
Tavalliset osakkeet
850
85 %
Tavalliset osakkeet
100
10 %
Tavalliset osakkeet
50
5 %
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20252024202320222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
12 939 878
9 244 620
8 226 168
5 367 780
5 748 522
Vuositulos yhteensä
−72 214
−1 371 901
494 301
42 479
432 542
Vastaavat yhteensä
4 201 170
3 744 524
4 907 105
4 139 248
3 161 584
Velat yhteensä
4 455 722
3 926 862
3 868 676
3 062 027
2 126 842
Oma pääoma yhteensä
−254 553
−182 338
1 571 521
1 077 221
1 034 741

T&T

Vuosi20252024202320222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
12 939 878
9 244 620
8 226 168
5 367 780
5 748 522
Liiketoiminnan kulut yhteensä
13 170 758
10 207 923
7 302 663
5 189 150
5 238 480
Liiketulos
−230 880
−963 302
923 505
178 630
510 042
Rahoitustuotot/-kulut
−54 031
−501 738
−472
810
−77 500
Tulos ennen veroja
−284 911
−1 465 040
923 033
179 440
432 542
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−212 697
−93 139
428 732
136 961
0
Vuositulos yhteensä
−72 214
−1 371 901
494 301
42 479
432 542

Taseen yhteenveto

Vuosi20252024202320222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 477 693
3 079 208
2 292 748
1 479 661
1 614 391
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 723 476
665 317
2 614 357
2 659 587
1 547 193
Vastaavat yhteensä
4 201 170
3 744 524
4 907 105
4 139 248
3 161 584
Lyhytaikainen velka
2 425 039
804 865
1 540 856
700 180
−1 050 788
Pitkäaikainen velka
2 030 684
0
2 327 820
2 361 847
3 177 630
Velat yhteensä
4 455 722
3 926 862
3 868 676
3 062 027
2 126 842
Sijoitettu pääoma
30 000
30 000
30 000
30 000
24 430
Kertyneet voittovarat
−284 553
−212 338
1 541 521
1 047 221
1 010 311
Oma pääoma yhteensä
−254 553
−182 338
1 571 521
1 077 221
1 034 741
Oma pääoma ja velat yhteensä
4 201 170
3 744 524
5 440 198
4 139 248
3 161 583

Luokittelu

21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.1
Pääasiallinen toimialaryhmä
Rakennusten ja rakennelmien purku ja rakennuspaikan valmistelutyöt
43.12
Teollisuusryhmä
Rakennuspaikan valmistelutyöt
43.120
Teollisuusryhmä
Rakennuspaikan valmistelutyöt