KJELSNES EIDE EIENDOM AS
Suljettu 9. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TK
Trond Kjelsnes1976
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 29. huhti 2019 – 9. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −19 265
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 623 340
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TK 1976 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −19 265 |
Vastaavat yhteensä | 791 517 |
Velat yhteensä | 168 177 |
Oma pääoma yhteensä | 623 340 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 24 700 |
Liiketulos | −24 700 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | −24 700 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −5 435 |
Vuositulos yhteensä | −19 265 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 25 900 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 765 617 |
Vastaavat yhteensä | 791 517 |
Lyhytaikainen velka | 27 789 |
Pitkäaikainen velka | 140 388 |
Velat yhteensä | 168 177 |
Sijoitettu pääoma | 345 604 |
Kertyneet voittovarat | 277 736 |
Oma pääoma yhteensä | 623 340 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 791 517 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta