GREVESKOGENS VIDEREGÅENDE SKOLES ELEVFOND STI
Toiminnassa
Gi stipend til elever ved Greveskogen videregående skole.
Avainsanat
civic initiativesprotest movementsenvironmental movementsecological movementsminority groupspatrioticassociationswar veteransconsumer organizationsautomobile associationsrotary clubslodgesyouth organizationsstudent associationsclubs and fraternitiesliterary associationshistorical associationsgarden societiesfilm clubsphotography clubsmusic associationsart associationscraft associationsstamp clubs
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- BR
- Hallituksen puheenjohtaja
- Vuosia perustamisesta
- 12 vuotta
- alkaen 24. touko 2014
- Tyyppi
- Säätiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2025
- 153 508
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 2 391 944
- NOK
Viimeksi päivitetty: 3. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BR | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
MG 1978 | Hallituksen jäsen | - |
ST | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 10. kesä 2025
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 153 508 | 51 573 | −3 986 | 7 872 | 3 003 |
Vastaavat yhteensä | 2 391 944 | 2 238 436 | 2 186 862 | 2 190 849 | 2 182 979 |
Velat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 2 391 944 | 2 238 436 | 2 186 862 | 2 190 849 | 2 182 980 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 115 390 | 84 765 | 72 290 | 60 440 | 59 565 |
Liiketulos | −115 390 | −84 765 | −72 290 | −60 440 | −59 565 |
Rahoitustuotot/-kulut | 268 898 | 136 338 | 68 304 | 68 312 | 62 568 |
Tulos ennen veroja | 153 508 | 51 573 | −3 986 | 7 872 | 3 003 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 153 508 | 51 573 | −3 986 | 7 872 | 3 003 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 262 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 391 944 | 2 238 436 | 2 186 862 | 2 190 849 | 2 152 717 |
Vastaavat yhteensä | 2 391 944 | 2 238 436 | 2 186 862 | 2 190 849 | 2 182 979 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sijoitettu pääoma | 1 149 140 | 1 149 140 | 2 186 862 | 1 149 837 | 2 182 980 |
Kertyneet voittovarat | 1 242 804 | 1 089 296 | 0 | 1 041 012 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 2 391 944 | 2 238 436 | 2 186 862 | 2 190 849 | 2 182 980 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 391 944 | 2 238 436 | 2 186 862 | 2 190 849 | 2 182 980 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Säätiö
Toimialaluokitusstandardit
S
Pääasiallinen toimiala-alue
Muu palvelutoiminta
94
Toiminta
Järjestöjen toiminta
94.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Muiden järjestöjen toiminta
94.99
Teollisuusryhmä
Muut järjestöt
94.991
Teollisuusryhmä
Tutkimusta ja kulttuuria palvelevat järjestöt