Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HOVEDGATA AS920 841 872

Vuokraus
Osakeyhtiö
Langesandheia 4 4904 TVEDESTRAND, Norge

HOVEDGATA AS

Suljettu 7. kesäkuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
HO
Hallituksen puheenjohtaja
HO
Toiminta-aika
5 vuotta
- 15. touko 2018 – 7. kesä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
1 052 270
NOK
Vuositulos 2021
257 120
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
1 168 079
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 052 270
Vuositulos yhteensä
257 120
Vastaavat yhteensä
9 560 304
Velat yhteensä
8 392 225
Oma pääoma yhteensä
1 168 079

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 052 270
Liiketoiminnan kulut yhteensä
641 662
Liiketulos
410 608
Rahoitustuotot/-kulut
−153 488
Tulos ennen veroja
257 120
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
257 120

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
9 087 100
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
473 204
Vastaavat yhteensä
9 560 304
Lyhytaikainen velka
1 442 225
Pitkäaikainen velka
6 950 000
Velat yhteensä
8 392 225
Sijoitettu pääoma
1 530 300
Kertyneet voittovarat
−362 221
Oma pääoma yhteensä
1 168 079
Oma pääoma ja velat yhteensä
9 560 304

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta