SOLGANG AS
Suljettu 15. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- DM
Dilnawaz Malik1975
- Hallituksen puheenjohtaja
- RM
Robert Myhre1970
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 20. marras 2021 – 15. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 241 250
- NOK
- Vuositulos 2022
- −168 856
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −24 426
- NOK
Viimeksi päivitetty: 26. kesä 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
DM 1975 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RM 1970 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 29. kesä 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 241 250 |
Vuositulos yhteensä | −168 856 |
Vastaavat yhteensä | 200 491 |
Velat yhteensä | 224 917 |
Oma pääoma yhteensä | −24 426 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 241 250 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 410 106 |
Liiketulos | −168 856 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | −168 856 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −168 856 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 200 491 |
Vastaavat yhteensä | 200 491 |
Lyhytaikainen velka | 10 917 |
Pitkäaikainen velka | 214 000 |
Velat yhteensä | 224 917 |
Sijoitettu pääoma | 144 430 |
Kertyneet voittovarat | −168 856 |
Oma pääoma yhteensä | −24 426 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 200 491 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta