Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
M

MEL HEIA 15 AS930 681 504

Vuokraus
Osakeyhtiö
Garderåsen terrasse 2 1900 FETSUND, Norge

MEL HEIA 15 AS

Suljettu 10. joulukuuta 2024
Drift eller utleie av egen fast eiendom og hva dermed står i forbindelse.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 19. tammi 2023 – 10. joulu 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
880 643
NOK
Vuositulos 2023
610 987
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
73 823
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 1. kesä 2024

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
880 643
Vuositulos yhteensä
610 987
Vastaavat yhteensä
1 045 339
Velat yhteensä
971 516
Oma pääoma yhteensä
73 823

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
880 643
Liiketoiminnan kulut yhteensä
97 326
Liiketulos
783 317
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
783 317
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
172 330
Vuositulos yhteensä
610 987

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 019 011
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
26 328
Vastaavat yhteensä
1 045 339
Lyhytaikainen velka
967 813
Pitkäaikainen velka
3 703
Velat yhteensä
971 516
Sijoitettu pääoma
60 695
Kertyneet voittovarat
13 128
Oma pääoma yhteensä
73 823
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 045 339

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta