RØR GRUPPEN AS
Toiminnassa
Utføre tjenester: rørleggerarbeid, VVS entreprenør, industrial
hydraulikk.
Avainsanat
installationwater systemsheating systemscooling systemssanitary systemsexpansionconversionrepair and maintenancesteam pipessolar collectorscooling towerssprinkler systemsirrigation systems
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- DJ
- Hallituksen puheenjohtaja
- DJ
- Vuosia perustamisesta
- 6 vuotta
- alkaen 13. maalis 2020
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 16
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 17 004 001
- NOK
- Vuositulos 2025
- 2 404 733
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 4 953 944
- NOK
Viimeksi päivitetty: 22. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
DJ | Toimitusjohtaja | 100 % suoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
DJ | Hallituksen puheenjohtaja | 100 % suoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
DJ | Toimitusjohtaja, Hallituksen puheenjohtaja | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 18. elo 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
DJ | Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 17 004 001 | 8 846 465 | 15 591 956 | 8 823 246 | 2 336 160 |
Vuositulos yhteensä | 2 404 733 | 232 015 | 1 003 309 | 935 760 | 183 193 |
Vastaavat yhteensä | 8 652 551 | 5 039 142 | 5 399 392 | 3 646 661 | 1 261 165 |
Velat yhteensä | 3 698 606 | 2 339 931 | 2 932 197 | 2 182 774 | 733 039 |
Oma pääoma yhteensä | 4 953 944 | 2 699 211 | 2 467 196 | 1 463 887 | 528 127 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 17 004 001 | 8 846 465 | 15 591 956 | 8 823 246 | 2 336 160 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 14 117 067 | 8 500 846 | 14 251 762 | 7 618 807 | 2 100 312 |
Liiketulos | 2 886 934 | 345 619 | 1 340 195 | 1 204 439 | 235 848 |
Rahoitustuotot/-kulut | 172 159 | −8 894 | −2 388 | −4 414 | −964 |
Tulos ennen veroja | 3 059 093 | 336 724 | 1 337 807 | 1 200 025 | 234 884 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 654 360 | 104 709 | 334 498 | 264 265 | 51 691 |
Vuositulos yhteensä | 2 404 733 | 232 015 | 1 003 309 | 935 760 | 183 193 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 99 444 | 83 483 | 141 183 | 77 800 | 102 800 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 8 553 107 | 4 955 659 | 5 258 209 | 3 568 861 | 1 158 365 |
Vastaavat yhteensä | 8 652 551 | 5 039 142 | 5 399 392 | 3 646 661 | 1 261 165 |
Lyhytaikainen velka | 3 632 961 | 2 323 194 | 2 920 692 | 2 159 984 | 728 474 |
Pitkäaikainen velka | 65 645 | 16 737 | 11 505 | 22 790 | 4 565 |
Velat yhteensä | 3 698 606 | 2 339 931 | 2 932 197 | 2 182 774 | 733 039 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 4 923 944 | 2 669 211 | 2 437 196 | 1 433 887 | 498 127 |
Oma pääoma yhteensä | 4 953 944 | 2 699 211 | 2 467 196 | 1 463 887 | 528 127 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 652 551 | 5 039 142 | 5 399 392 | 3 646 661 | 1 261 166 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Sähkö-, vesijohto- ja muu rakennusasennus
43.22
Teollisuusryhmä
Lämpö-, vesijohto- ja ilmastointiasennus
43.221
Teollisuusryhmä
Putkityöt