MJÅNESVEIEN 1 AS
Suljettu 13. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TD
Thor Drechsler1967
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 12. maalis 1995 – 13. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 4 322 625
- NOK
- Vuositulos 2022
- 1 031 973
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 7 194 784
- NOK
Viimeksi päivitetty: 3. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TD 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 322 625 |
Vuositulos yhteensä | 1 031 973 |
Vastaavat yhteensä | 19 070 810 |
Velat yhteensä | 11 876 025 |
Oma pääoma yhteensä | 7 194 784 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 322 625 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 595 503 |
Liiketulos | 1 727 122 |
Rahoitustuotot/-kulut | −404 081 |
Tulos ennen veroja | 1 323 041 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 291 068 |
Vuositulos yhteensä | 1 031 973 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 18 886 588 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 184 222 |
Vastaavat yhteensä | 19 070 810 |
Lyhytaikainen velka | 1 057 962 |
Pitkäaikainen velka | 10 818 063 |
Velat yhteensä | 11 876 025 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 7 094 784 |
Oma pääoma yhteensä | 7 194 784 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 19 070 810 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta