DAMSGÅRDSVEIEN 40 AS
Suljettu 16. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- GE
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 5. joulu 2022 – 16. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 220 133
- NOK
- Vuositulos 2022
- −210 717
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −118 639
- NOK
Viimeksi päivitetty: 19. kesä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 220 133 |
Vuositulos yhteensä | −210 717 |
Vastaavat yhteensä | 12 156 418 |
Velat yhteensä | 12 275 057 |
Oma pääoma yhteensä | −118 639 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 220 133 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 296 463 |
Liiketulos | −76 330 |
Rahoitustuotot/-kulut | −134 387 |
Tulos ennen veroja | −210 717 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −210 717 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 11 935 861 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 220 557 |
Vastaavat yhteensä | 12 156 418 |
Lyhytaikainen velka | 275 057 |
Pitkäaikainen velka | 12 000 000 |
Velat yhteensä | 12 275 057 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | −143 069 |
Oma pääoma yhteensä | −118 639 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 12 156 418 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta