VIKA EIENDOM OG UTVIKLING AS
Suljettu 2. toukokuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyVIKA EIENDOM OG UTVIKLING AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- GA
- Hallituksen puheenjohtaja
- GA
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 13. heinä 2018 – 2. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 2 313 000
- NOK
- Vuositulos 2021
- 10 140
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 116 243
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GA | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GA | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 313 000 |
Vuositulos yhteensä | 10 140 |
Vastaavat yhteensä | 119 103 |
Velat yhteensä | 2 860 |
Oma pääoma yhteensä | 116 243 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 313 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 280 680 |
Liiketulos | 32 320 |
Rahoitustuotot/-kulut | −19 320 |
Tulos ennen veroja | 13 000 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 2 860 |
Vuositulos yhteensä | 10 140 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 119 103 |
Vastaavat yhteensä | 119 103 |
Lyhytaikainen velka | 2 860 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 2 860 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 86 243 |
Oma pääoma yhteensä | 116 243 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 119 103 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta