JEBO EIENDOM INDUSTRI OG LOGISTIKK AS
Suljettu 24. heinäkuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyJEBO EIENDOM INDUSTRI OG LOGISTIKK AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AM
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 24. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
- 206 957
- NOK
- Vuositulos 2019
- −5 038 707
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2019
- −2 100 578
- NOK
Viimeksi päivitetty: 3. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
AR 1958 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 206 957 |
Vuositulos yhteensä | −5 038 707 |
Vastaavat yhteensä | 10 625 505 |
Velat yhteensä | 12 726 083 |
Oma pääoma yhteensä | −2 100 578 |
T&T
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 206 957 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 982 545 |
Liiketulos | −2 775 588 |
Rahoitustuotot/-kulut | −141 379 |
Tulos ennen veroja | −2 916 967 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 2 121 740 |
Vuositulos yhteensä | −5 038 707 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 064 653 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 9 560 852 |
Vastaavat yhteensä | 10 625 505 |
Lyhytaikainen velka | 11 856 853 |
Pitkäaikainen velka | 869 230 |
Velat yhteensä | 12 726 083 |
Sijoitettu pääoma | 3 535 000 |
Kertyneet voittovarat | −5 635 578 |
Oma pääoma yhteensä | −2 100 578 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 10 625 505 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta